Menu

Ugens hjemmekampe

 


Ugens hjemmekampe - Uge 37

 

OBS! GRUNDET COVID-19, SKAL ALLE HOLD MØDE FREM OMKLÆDTE


Du kan fra en Smartphone vende den rundt for at se bredformat eller se oversigten her

 

Hjemmekampe - Uge 37        
DAG/DATO KL. RÆKKE PULJE HJEMME UDE BANE 
             
TIRSDAG            
14-09-2021 18:15 Kvinde Senior 2 7M Efterår P4 7M DS2 HIK 2 Bane 5 B 
14-09-2021 19:00 Herre Senior 3 7M Efterår P1 7M HS16 FA 2000 5 Bane 10 B
14-09-2021 20:30 Herre Senior 4 7M Efterår P6 7M HS25 FC Ryparken 6 Bane 4 B
14-09-2021 20:30 M+32 2 Efterår Pulje 1 M+32 11M AC Iben Bane 10
             
ONSDAG            
15-09-2021 17:45 Kvinde Senior 2 7M Efterår P5 7MDSU Sdr.bro Fight Bane 11 B
15-09-2021 19:00 KS Herre 21/22 P1 1. HS Bk. Skjold Stadion
             
TORSDAG            
16-09-2021 19:30 M+50 2 Efterår Pulje 1 M+50 11M Østerbro IF Stadion
16-09-2021 20:30 Herre Senior 5 7M Efterår P2 7M HS14 Frem 9 Bane 10 A
             
FREDAG            
17-09-2021 17:00 U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 2 11 A1 BK Fix 1 Bane 4 A
17-09-2021 17:00 U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 3 11 A2 B 1903 2 Bane 4 B
17-09-2021 17:00 U13 Drenge 1 (09) 8M Efterår P1 09 A1 AB Tårnby 2 Bane 5 B
17-09-2021 17:00 U16 Drenge 3 (06) Efterår P3 U16-2 Tårnby FF Bane 2
17-09-2021 18:15 Herre Senior 3 7M Efterår P5 7M HS24 Slagge Bk. Bane 4 A
17-09-2021 18:15 Herre Senior 3 7M Efterår P2 7M HS22 Hekla Bane 4 B
17-09-2021 19:00 Serie 3, P8/11 Efterår P11 11. HS Skovshoved 4 Bane 3
17-09-2021 20:15 Herre Senior 3 7M Efterår P4 7M HS26 Stefan 5 Bane 2 A
17-09-2021 20:15 Herre Senior 5 7M Efterår P1 7M HS32 Vestia  Bane 2 B
             
LØRDAG            
18-09-2021 10:00 U14 Piger M (08) Efterår Mester PIGE 08 GVI Bane 5
18-09-2021 10:00 U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår P4 09 A2 Skovshoved 3 Bane 4 A
18-09-2021 10:00 U13 Drenge 5 (09) 8M Efterår P5 09 B2 Sundby 3 Bane 4 B
18-09-2021 10:00 U13 Piger Liga 1 8M (09) efterår Pulje 1 PIGE 09-1 HIK Bane 2 A
18-09-2021 12:00 U16 Drenge 1 (06) Efterår P1 U16-1 Vanløse Bane 4
18-09-2021 12:00 Kvindeserie Øst Pulje 1 1. DS Husum Bk Bane 2
18-09-2021 14:00 Serie 3, P8/11 Efterår P10 17. HS Frem 3 Bane 4
18-09-2021 14:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 3. HS FA 2000 4 Bane 2
18-09-2021 16:00 Herre Senior 4 7M Efterår P5 7M HS18 Fix Bane 4 A
18-09-2021 16:00 Herre Senior 3 7M Efterår P1 7M HS16 KB 3 Bane 4 B
18-09-2021 16:00 Serie 5, P18/28 Efterår P22 27. HS Bk. Hekla Bane 11
18-09-2021 16:00 M+32 M 7M Efterår Mester M+32-1 7M Føroyar Bane 2 A
             
SØNDAG            
19-09-2021 10:00 U15 Drenge 4 (07) Efterår P4 U15-2 CIK Bane 4
19-09-2021 12:00 Serie 5, P18/28 Efterår P18 12. HS Amager FF 3 Bane 5
19-09-2021 12:00 U17 Drenge M (05) Efterår Mester U17-1 Hvidovre IF 2 Bane 4
19-09-2021 14:00 Serie 3, P8/11 Efterår P8 20. HS Føroyar 2 Bane 2
19-09-2021 14:00 Serie 3, P8/11 Efterår P9 22. HS Hvidovre IF 3 Bane 4
19-09-2021 14:00 Serie 4, P13/16 Efterår P16 19. HS GVI 5 Bane 5
19-09-2021 16:00 Serie 5, P18/28 Efterår P24 4. HS Fr.holm Sydh.4 Bane 2
19-09-2021 16:00 Serie 4, P13/16 Efterår P13 16. HS Vestia 3 Bane 4
19-09-2021 17:45 Herre Senior 5 7M Efterår P3 7M HS28 Frem 8 Bane 4 A
19-09-2021 17:45 Herre Senior 3 7M Efterår P3 7M HS11 RPIF Bane 4 B 
             
19-09-2021 10:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 1 KB 4 Bane 2 A 1
19-09-2021 10:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 CIK 2 12-SORT Bane 2 A 2
19-09-2021 10:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 Aakanden 2 Bane 2 B 1
19-09-2021 10:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Husum BK 2 Oversidder Bane 2 B 2
19-09-2021 10:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 CIK 2 Vanløse IF 1 Bane 2 A 1
19-09-2021 10:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 4 12-SORT Bane 2 A 2
19-09-2021 10:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Husum BK 2 Østerbro IF 2 Bane 2 B 1
19-09-2021 10:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Aakanden 2 Oversidder Bane 2 B 2
19-09-2021 10:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 1 12-SORT Bane 2 A 1
19-09-2021 10:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 4 CIK 2 Bane 2 A 2
19-09-2021 10:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 Oversidder Bane 2 B 1
19-09-2021 10:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Aakanden 2 Husum BK 2 Bane 2 B 2
             
19-09-2021 12:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 B 1903 2 KB 5 Bane 2 A 1
19-09-2021 12:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 FA 2000 2 12-GUL Bane 2 A 2
19-09-2021 12:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 BK Rødovre 2 Brønshøj 1 Bane 2 B 1
19-09-2021 12:00 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Oversidder Vanløse IF 2 Bane 2 B 2
19-09-2021 12:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 FA 2000 2 B 1903 2 Bane 2 A 1
19-09-2021 12:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 KB 5 12-GUL Bane 2 A 2
19-09-2021 12:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Oversidder BK Rødovre 2 Bane 2 B 1
19-09-2021 12:20 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Brønshøj 1 Vanløse IF 2 Bane 2 B 2
19-09-2021 12:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 B 1903 2 12-GUL Bane 2 A 1
19-09-2021 12:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 KB 5 FA 2000 2 Bane 2 A 2
19-09-2021 12:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 BK Rødovre 2 Vanløse IF 2 Bane 2 B 1
19-09-2021 12:40 U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Brønshøj 1 Oversidder Bane 2 B 2




Kampe i FB de næste 7 dage
September 2021
18.
lørdag
10.00
FB / Hellas
3 - 1
Kvinder
U14
U14 Piger M (08) Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
GVI
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
10.00
FB 2
2 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Kunst, Jens Jessens Vej
Skovshoved 3
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
10.00
FB 4
livescore
6 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (09) 8M Efterår • P5
Kunst, Jens Jessens Vej
Sundby 3
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
12.00
FB
livescore
3 - 1
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum Bk
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
12.00
FB
3 - 7
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
Vanløse
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
14.00
FB 3
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P5
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000 4
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
14.00
FB 4
livescore
5 - 3
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P10
Kunst, Jens Jessens Vej
Frem 3
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
16.00
FB 11
2 - 1
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
KB 3
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
16.00
FB 23
UHT
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P5
Kunst, Jens Jessens Vej
Fix
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
16.00
FB
-
Herrer
M+32
M+32 M 7M Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Føroyar
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
16.00
FB 23
HHT
Herrer
Senior
Serie 5, P18/28 Efterår • P22
Kunst, Jens Jessens Vej
Bk. Hekla
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
10.00
FB 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • P4
Kunst, Jens Jessens Vej
CIK
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
12.00
FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge M (05) Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
12.00
FB 16
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/28 Efterår • P18
Kunst, Jens Jessens Vej
Amager FF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
14.00
FB 7
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P8
Kunst, Jens Jessens Vej
Føroyar 2
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
14.00
FB 6
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P9
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
14.00
FB 10
UHT
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P16
Kunst, Jens Jessens Vej
GVI 5
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
14.05
FB 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Dragør BK 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
19.
søndag
14.25
FB 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Aakanden GF 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
19.
søndag
16.00
FB 11
-
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P13
Kunst, Jens Jessens Vej
Vestia 3
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
16.00
FB 20
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/28 Efterår • P24
Kunst, Jens Jessens Vej
Fr.holm Sydhavnen 4
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
17.45
FB 16
-
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P3
Kunst, Jens Jessens Vej
RPIF
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
17.45
FB 30
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Efterår • P3
Kunst, Jens Jessens Vej
Frem 8
Kunst, Jens Jessens Vej
20.
mandag
19.30
FB 12
-
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
HB 6
Kunst, Jens Jessens Vej
20.
mandag
20.30
FB 21
-
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P4
Kunst, Jens Jessens Vej
Skjold 13
Kunst, Jens Jessens Vej
21.
tirsdag
19.00
FB
-
Herrer
Senior
U21 B, 2021 efterår (2000 og yngre) • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum Bk
Kunst, Jens Jessens Vej
21.
tirsdag
20.30
FB 15
-
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P4
Kunst, Jens Jessens Vej
HB 7
Kunst, Jens Jessens Vej
21.
tirsdag
20.45
FB 10
-
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
HIK 2
Kunst, Jens Jessens Vej
21.
tirsdag
20.45
FB 20
-
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P7
Kunst, Jens Jessens Vej
Union 5
Kunst, Jens Jessens Vej
22.
onsdag
17.30
FB (Liga 1)
-
Kvinder
U13
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Brønshøj BK (Liga 1)
Kunst, Jens Jessens Vej
22.
onsdag
19.00
FB (M)
-
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
GVI (Ø1)
Kunst, Jens Jessens Vej
22.
onsdag
20.30
FB 27
-
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
HB 10
Kunst, Jens Jessens Vej
23.
torsdag
19.30
FB 2
-
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Frederiksberg IP, kunst
B.93 4
Frederiksberg IP, kunst
23.
torsdag
20.30
FB 29
-
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
Amager FF 5
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
17.00
FB 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Vanløse IF 1
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
18.15
FB 3
-
Herrer
Senior
Herre Senior 1 7M Efterår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
Skjold 2
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
18.15
FB 5
-
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
Skjold 6
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
18.30
FB 7
-
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P4
Kunst, Jens Jessens Vej
Vanløse
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
18.30
FB 17
-
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P5
Kunst, Jens Jessens Vej
FB 14
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
19.00
FB 13
-
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P14
Kunst, Jens Jessens Vej
Skjold 7
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
19.45
FB 4
-
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
Skjold 5
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
19.45
FB 6
-
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Kunst, Jens Jessens Vej
Skjold 4
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
fredag
19.45
FB 9
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P9
Kunst, Jens Jessens Vej
CIK 2
Kunst, Jens Jessens Vej