Menu

Ugens hjemmekampe

 


Ugens hjemmekampe - Uge 16 | 2024

 

Husk: Udehold klæder om i Frederiksberghallerne


Du kan fra en Smartphone vende den rundt for at se bredformat eller se oversigten her

 

Hjemmekampe - Uge 16        
DAG/DATO KL. RÆKKE PULJE HJEMME UDE BANE
             
TIRSDAG            
16-04-2024 19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår  P3 7M HS13 Skjold 11 Bane 10 A
16-04-2024 20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår P2 7M HS3 Viktoria 2 Bane 4 A
16-04-2024 20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår  P2 7M HS6 Skjold Bane 10 A
             
ONSDAG            
17-04-2024 19:00 M+40 1 7:7 Forår  Pulje 1 7M M+40 Nørrebro Utd. 2 Bane 5 B
17-04-2024 20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår P4 7M HS4 ØKF Bane 4 B
17-04-2024 20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår  P3 7M HS18 Skjold 17 Bane 4 A
             
TORSDAG            
18-04-2024 20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår  P1 7M HS12 Skjold 8 Bane 10 A
             
FREDAG            
19-04-2024 17:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår  P4E 11 B1 Skjold 4 Bane 4 A
19-04-2024 18:30 Herre Senior 4 7:7 Forår  P2 7M HS17 Stefan 4 Bane 4 A
19-04-2024 18:30 U19 Drenge 2 (04/05) Forår  P2 2006-1 Skjold Bane 5
19-04-2024 19:00 Serie 4, P2/9 Forår P8 10. HS CPH. Celtic 2 Bane 3
             
LØRDAG            
20-04-2024 10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå 12 A2 12 A1/A2 Bane 2 A
20-04-2024 10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød 13 A2 Vanløse 3 Bane 4 A
20-04-2024 12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2 2. HS KFUM 2 Bane 2
20-04-2024 14:00 U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1 2007-1 Union Bane 4
20-04-2024 14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5 3. HS CBS Sport 3 Bane 2
             
SØNDAG            
21-04-2024 10:00 U14 Drenge 2 (10) Forår P2 10 A2 Østerbro IF 2 Bane 2
21-04-2024 10:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester 08 A1 Hekla 2 Bane 4
21-04-2024 12:00 U10 Drenge (14) Træningskamp Rød 14 A1 HIK  Bane 5 A
21-04-2024 12:00 Serie 4, P2/9 Forår P9 15. HS Skjold 14 Bane 2
21-04-2024 14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2 14. HS Østerbro IF 4 Bane 4
21-04-2024 14:00 Serie 2, P2/3 Forår P3 16. HS HIK 2 Bane 2
21-04-2024 16:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår  P2 7M DS1 HB 2 Bane 5 A
21-04-2024 16:00 Herre Senior 5 7:7 Forår  P2 7M HS21 Skjold 22 Bane 5 B
21-04-2024 16:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3 09 A2 Sundby 2 Bane 4
21-04-2024 16:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår  P1 PIGE 08 GVI Bane 2

 








Luk