Menu

Ugens hjemmekampe

 


Ugens hjemmekampe - Uge 38 - 2022

 

Husk: Udehold klæder om i Frederiksberghallerne



Du kan fra en Smartphone vende den rundt for at se bredformat eller se oversigten her

Hjemmekampe - Uge 38        
DAG/DATO KL. RÆKKE PULJE HJEMME UDE BANE
             
MANDAG            
19-09-2022 17:30 U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 11 A1 Hvidovre IF 1 Bane 4 A
             
TIRSDAG            
20-09-2022 19:00 Herre Senior 1 7M Efterår P2 7M HS2 KB Bane 10 A
20-09-2022 20:30 Herre Senior 5 7M Efterår P1 7M HS4 Skjold 22 Bane 4 B
20-09-2022 20:30 M+32 2 Efterår  Pulje 1 11M M+32 Husum Bk Bane 10
             
ONSDAG            
21-09-2022 18:15 Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 UNGS. KV. Sundby 3 Bane 2 B
             
TORSDAG            
22-09-2022 18:00 U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår  Pulje 1 10 A2 Skjold Bane 5 B
22-09-2022 19:30 M+50 Efterår Pulje 1 11M M+50 Vestia Stadion
             
FREDAG            
23-09-2022 18:15 U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 4 08 A2 B 1908 4 Bane 2
23-09-2022 18:15 Herre Senior M 7M Efterår P1 7M HS6 Teatro Kap. Bane 4 A
23-09-2022 18:15 Herre Senior 2 7M Efterår P1 7M HS29 7M HS19 Bane 4 B
23-09-2022 19:00 Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 3 19. HS Sdr.bro Fight 4 Bane 3
23-09-2022 19:45 Herre Senior 2 7M Efterår P2 7M HS12 FA 2000 3 Bane 2 A
             
LØRDAG            
24-09-2022 10:00 U14 Piger M (09) Efterår Mester PIGE 09 Husum Bk Bane 2
24-09-2022 12:00 Herre Senior 3 7M Efterår P2 7M HS13 HB 7 Bane 2 A
24-09-2022 12:00 Herre Senior 1 7M Efterår P1 7M HS10 7M HS17 Bane 5 A
24-09-2022 12:00 U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2 07-1 Køge BK Bane 4
24-09-2022 14:00 Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2 5. HS B93 5 Bane 2
24-09-2022 14:00 Herre Senior 2 7M Efterår P2 7M HS31 7M HS23 Bane 4 A
24-09-2022 14:00 Herre Senior 2 7M Efterår P3 7M HS16 7M HS22 Bane 5 A
24-09-2022 16:00 Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 24. HS FA 2000 10 Bane 4
             
SØNDAG            
25-09-2022 10:00 Serie 5, P2/6 Efterår  Pulje 3 13. HS SC Amager 2 Bane 2
25-09-2022 10:00 U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 09 B1 B93 4 Bane 4
25-09-2022 10:00 U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår P4B 10 B2 KB 7 Bane 5 A
25-09-2022 12:00 U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B 09 A1 Solrød FC Bane 4
25-09-2022 12:00 Serie 5, P2/6 Efterår  Pulje 6 26. HS Østerbro 7 Bane 2
25-09-2022 12:00 Herre Senior 2 7M Efterår P4 7M HS3 Stefan 5 Bane 5 A
25-09-2022 12:00 Herre Senior 3 7M Efterår P1 7M HS15 Frem 3 Bane 5 B
25-09-2022 14:00 Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 15. HS HB 7 Bane 2
25-09-2022 14:00 Herre Senior 3 7M Efterår P5 7M HS5 FA 2000 5 Bane 4 A
25-09-2022 14:00 Herre Senior 3 7M Efterår P6 7M HS14 HB 4 Bane 5 A
25-09-2022 16:00 Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 10. HS Dragør 2 Bane 4
25-09-2022 16:00 Serie 5, P2/6 Efterår Pulje 5 18. HS Østerbro IF 6 Bane 5
             
25-09-2022 12:15 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Nørrebro Utd. 5 13-GUL Bane 11 A1
25-09-2022 12:15 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Oversidder Vanløse IF 6 Bane 11 A2
25-09-2022 12:15 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Hellas 2 13-RØD Bane 11 B1
25-09-2022 12:15 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Oversidder Vanløse IF 5 Bane 11 B2
25-09-2022 12:40 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Hellas 2 FA 2000 5 Bane 11 A1
25-09-2022 12:40 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 5 KB 9 Bane 11 A2
25-09-2022 12:40 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Nørrebro Utd. 5 GVI 4 Bane 11 B1
25-09-2022 12:40 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 6 BK Stefan 2 Bane 11 B2
25-09-2022 13:05 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 GVI 4 Oversidder Bane 11 A1
25-09-2022 13:05 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Stefan 2 13-GUL Bane 11 A2
25-09-2022 13:05 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 FA 2000 5 Oversidder Bane 11 B1
25-09-2022 13:05 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 KB 9 13-RØD Bane 11 B2
25-09-2022 13:30 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Oversidder BK Hellas 2 Bane 11 A1
25-09-2022 13:30 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Oversidder Nørrebro Utd. 5 Bane 11 A2
25-09-2022 13:30 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 13-GUL Vanløse IF 6 Bane 11 B1
25-09-2022 13:30 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 13-RØD Vanløse IF 5 Bane 11 B2
25-09-2022 13:55 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 GVI 4 BK Stefan 2 Bane 11 A1
25-09-2022 13:55 U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3 FA 2000 5 KB 9 Bane 11 A2
             
25-09-2022 14:15 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Oversidder HIK 3 Bane 11 A1
25-09-2022 14:15 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 15-HVID Oversidder Bane 11 A2
25-09-2022 14:40 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Oversidder B 93 7 Bane 11 A1
25-09-2022 14:40 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Oversidder Oversidder Bane 11 A2
25-09-2022 15:05 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 93 7 15-HVID Bane 11 A1
25-09-2022 15:05 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Oversidder HIK 3 Bane 11 A2
25-09-2022 15:30 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 HIK 3 Oversidder Bane 11 A1
25-09-2022 15:30 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 15-HVID Oversidder Bane 11 A2
25-09-2022 15:55 U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 93 7 Oversidder Bane 11 A1