Menu

Ugens hjemmekampe

 


Ugens hjemmekampe - Uge 39

 

OBS! GRUNDET COVID-19, SKAL ALLE HOLD MØDE FREM OMKLÆDTE



-

 

Hjemmekampe - Uge 39        
DAG/DATO KL. RÆKKE PULJE HJEMME UDE BANE
             
MANDAG            
21-09-2020 19:30 Herre Senior 4 7M Efterår P7 7M HS 15 Amager FF 3 Bane 2 A
             
TIRSDAG            
22-09-2020 19:00 Herre Senior 2 7M Efterår P3 7M HS 2 Ol. Amager  Bane 10 A
22-09-2020 20:30 M+32 1 Efterår Pulje 1 11M M+32 Viktoria Bane 10 
             
ONSDAG            
23-09-2020 20:45 Herre Senior 4 7M Efterår P2 7M HS 7 Vanløse 2 Bane 4 A
             
TORSDAG            
24-09-2020 19:30 Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 7M DS Rødovre Stadion A
             
FREDAG            
25-09-2020 17:00 U16 Drenge Øst 2 E 2020 (05) P2 05 A1 FA 2000 Bane 4
25-09-2020 17:00 U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 2 10 B2 Vanløse 5 Bane 2 A
25-09-2020 17:00 U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 10 A1 BK Hellas 1 Bane 2 B
25-09-2020 17:00 U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 09 B1 Hvidovre IF 3 Bane 5 A
25-09-2020 18:15 U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 09 A1 B 1903 Bane 4 A
25-09-2020 18:30 Herre Senior 3 7M Efterår P5 7M HS 22 Amager FF 2 Bane 2 A
25-09-2020 18:30 Herre Senior 3 7M Efterår P1 7M HS 8 Vanløse Bane 2 B
25-09-2020 19:00 Serie 3, P8/11 Efterår P10 11.HS Østerbro IF 4 Bane 3
             
LØRDAG            
26-09-2020 10:00 U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 PIGE 10-11 B 1908 1 Bane 2 A
26-09-2020 10:00 U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 PIGE 09-1 BK Hekla 1 Bane 2 B
26-09-2020 10:00 U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 2 09 B2 Fremad Valby Bane 4 A
26-09-2020 10:00 U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3B 08 A2 Dragør 2 Bane 4 B
26-09-2020 12:00 Herre Senior 4 7M Efterår P6 7M HS 18 Valby 2 Bane 2 A
26-09-2020 12:00 U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 PIGE 09-2 Sundby BK 2 Bane 2 B
26-09-2020 12:00 Serie 2, P5/6 Efterår P5 2. HS Skovshoved 3 Bane 4
26-09-2020 14:00 Serie 3, P8/11 Efterår P8 19. HS Østerbro IF 5 Bane 4
26-09-2020 14:00 Herre Senior 4 7M Efterår P1 7M HS 20 GVI 2 Bane 2 A
26-09-2020 14:00 M+32 M 7M Efterår Mester 7M M+32-1 Rikken Bane 2 B
26-09-2020 14:00 U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 06-2 Sundby 3 Bane 11
26-09-2020 16:00 Herre Senior 4 7M Efterår P4 7M HS 26 Udfordringen Bane 2 A
26-09-2020 16:00 KS Herre 20/21 P1 1. HS RIK Stadion
26-09-2020 16:00 Serie 4, P13/16 Efterår P15 21. HS FA 2000 5 Bane 4
             
SØNDAG            
27-09-2020 10:00 U14 Drenge M (07) Efterår Mester 07-1 Fix Bane 4
27-09-2020 10:00 U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 07-2 FA 2000 3 Bane 5
27-09-2020 10:00 Herre Senior 4 7M Efterår P8 7M HS 12 Sønderbro F 3 Bane 2 A
27-09-2020 12:00 Serie 5, P18/22 Efterår P22 12. HS B 1903 8 Bane 2
27-09-2020 12:00 U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 06-1 Husum Bane 4
27-09-2020 12:30 1.division 2020/21 Pulje 1 1. DS FC Damsø Stadion
27-09-2020 14:00 U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester 04-1 Skjold Bane 4
27-09-2020 14:00 Serie 3, P8/11 Efterår P11 15. HS B93 5 Bane 2
27-09-2020 14:00 U13 Drenge 1 (08) Træningsk.   08 A1 Vanløse IF Bane 5 A
27-09-2020 16:00 Serie 4, P13/16 Efterår P13 10. HS FA 2000 6 Bane 4
27-09-2020 16:00 Serie 5, P18/22 Efterår P20 23. HS Hellas 3 Bane 2
27-09-2020 16:00 Herre Senior 3 7M Efterår P2 7M HS 5 B 1903 Bane 5 A
Kampe i FB de næste 7 dage
September 2020
22.
tirsdag
19.00
FB 2
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Kunst, Jens Jessens Vej
Olympic Amager KIF
Kunst, Jens Jessens Vej
22.
tirsdag
20.30
FB
Herrer
M+32
M+32 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Viktoria
Kunst, Jens Jessens Vej
23.
onsdag
20.45
FB 27
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
Vanløse 2
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
torsdag
19.30
FB
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P1
Frederiksberg IP, kunst
Rødovre
Frederiksberg IP, kunst
25.
fredag
17.00
FB 2
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
17.00
FB 1
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Hellas 1
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
17.00
FB 4
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Vanløse 5
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
17.00
FB
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
18.15
FB 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
B 1903
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
18.30
FB 8
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
Vanløse
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
18.30
FB 12
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P5
Kunst, Jens Jessens Vej
Amager FF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
19.00
FB 5
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P10
Kunst, Jens Jessens Vej
Østerbro IF 4
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
10.00
FB 1
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Hekla 1
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
10.00
FB 1
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
B 1908 1
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
10.00
FB 2
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår • P3B
Kunst, Jens Jessens Vej
Dragør 2
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
10.00
FB 4
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Fremad Valby
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
12.00
FB 18
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P6
Kunst, Jens Jessens Vej
Valby 2
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
12.00
FB 2
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Sundby BK 2
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
12.00
FB 2
livescore
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P5
Kunst, Jens Jessens Vej
Skovshoved IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
14.00
FB 20
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
GVI 2
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
14.00
FB
Herrer
M+32
M+32 M 7M Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Rikken
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
14.00
FB 2
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (06) Efterår • P3
Kunst, Jens Jessens Vej
Sundby 3
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
14.00
FB 4
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P8
Kunst, Jens Jessens Vej
Østerbro IF 5
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
16.00
FB 26
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P4
Kunst, Jens Jessens Vej
FC Udfordringen
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
16.00
FB 13
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P15
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000 5
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
lørdag
16.00
FB
livescore
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
Frederiksberg IP, kunst
RIK
Frederiksberg IP, kunst
27.
søndag
10.00
FB 22
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P8
Kunst, Jens Jessens Vej
Sønderbro Fight 3
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
10.00
FB
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Fix
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
10.00
FB 2
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000 3
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
12.00
FB
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
12.00
FB 16
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, Jens Jessens Vej
B 1903 8
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
12.30
FB
Kvinder
Senior
1.division 2020/21 • Pulje 1
Frederiksberg IP, kunst
FC Damsø
Frederiksberg IP, kunst
27.
søndag
14.00
FB
Herrer
U17
U17 Drenge M (04-05) Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Skjold
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
14.00
FB 9
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Kunst, Jens Jessens Vej
B93 5
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
16.00
FB 5
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
B 1903
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
16.00
FB 10
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P13
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000 6
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
16.00
FB 19
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P20
Kunst, Jens Jessens Vej
Hellas 3
Kunst, Jens Jessens Vej
28.
mandag
19.30
FB 4
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P1
Kunst, Jens Jessens Vej
Nørrebro United 5
Kunst, Jens Jessens Vej