Menu

Ugens hjemmekampe

 

Ugens hjemmekampe - Uge 38

 

OBS! UDEHOLD KLÆDER OM I FREDERIKSBERG-HALLERNE


-

 

 

Hjemmekampe - Uge 38        
DAG/DATO KL. RÆKKE PULJE HJEMME UDE BANE
             
MANDAG            
17-09-2018 17:00 U11 Piger (08) 8M 2 Efterår Pulje 1 PIGE 08 Fr. Valby 1 Bane 4 A
17-09-2018 18:00 Herre Senior 4 7M Efterår P6 7M HS23 FC Breeze Bane 3 A
17-09-2018 21:00 M+32 1 P1 M+32-1 B.1908 Kunstbane 5
             
TIRSDAG            
18-09-2018 18:00 Herre Senior 4 7M Efterår P2 7M HS16 Husum Bk Bane 4 A
18-09-2018 21:00 M+32 2 Efterår P1 M+32-2 Rødovre Kunstbane 5 A
             
ONSDAG            
19-09-2018 19:30 Ungdomspokal U19 Drenge  P1 01-1 Greve (Øst 1) Kunstbane 5
19-09-2018 21:00 M+32 M 7M Efterår Mester M+32 7M Nørrebro Bk. Kunstbane 5 A
19-09-2018 21:00 Herre Senior 2 7M Efterår P3 7M HS10 FC Newborn Kunstbane 5 B
             
TORSDAG            
20-09-2018 18:00 Herre Senior 2 7M Efterår P1 7M HS8 Nørrebro Utd. 4 Bane 3 A
20-09-2018 19:15 M+40 1 7M Efterår P1 M+40 7M Husum Bk Kunstbane 1 A
20-09-2018 19:30 Herre Senior 4 7M Efterår P1 7M HS27 Fr. Amager 3 Stadion A
20-09-2018 19:30 Herre Senior 3 7M Efterår P1 7M HS15 Nørrebro Utd. 9 Stadion B
             
FREDAG            
21-09-2018 17:00 U16 Drenge 2 (03) Efterår P2 03-2 AB Tårnby 2 Kunstbane 5 
21-09-2018 17:00 U15 Drenge 3 (04) Efterår P3 04-2 Fr. Amager 3 Bane 3
21-09-2018 18:30 Serie 2, P5/6 Efterår P5 2. HS Heimdal 2 Kunstbane 5 
21-09-2018 20:30 Serie 2, P5/6 Efterår P6 11. HS Fr. Valby 2 Kunstbane 5 
             
LØRDAG            
22-09-2018 10:00 U13 Piger 1 (06) 8M Efterår P1 PIGE 06-07 FC Damsø Kunstbane 5 A
22-09-2018 10:00 U13 Drenge 1 (06) 8M Efterår P1 06-1 Brønshøj BK Kunstbane 5 B
22-09-2018 11:15 U14 Drenge Øst 2 (05) efterår Pulje 1 05 A1 HB Køge Kunsbane 5
22-09-2018 11:15 U17 Drenge Øst 2 Efterår (02-03) P2 02-1 KB 2 Kunstbane 1
22-09-2018 11:15 Herre Senior 4 7M Efterår P8 7M HS20 Amager FF 5 Bane 3 A
22-09-2018 13:00 Herre Senior 4 7M Efterår P4 7M HS18 HB 14 Bane 3 A
22-09-2018 13:00 Herre Senior 4 7M Efterår P5 7M HS24 Fr. Valby 6 Bane 3 B
22-09-2018 13:00 Kvindeserie Øst Pulje 1 1. DS Hillerød  Kunstbane 5 
22-09-2018 15:00 Herre Senior 4 7M Efterår P7 7M HS21 KFB 6 Bane 3 A
22-09-2018 15:00 M+32 M 7M Efterår Mester M+32 7M Pioneren Bane 3 B
22-09-2018 15:00 KS Herre 18/19 P1 1. HS B 1903 2 Kunstbane 4
             
SØNDAG            
23-09-2018 10:00 Herre Senior 4 7M Efterår P3 7M HS9 FC Nordhavn Kunstbane 5 A
23-09-2018 11:45 Herre Senior 3 7M Efterår P5 7M HS11 Fr. Amager 2 Bane 3 A
23-09-2018 11:45 Serie 3, P8/11 Efterår P8 12. HS Vestia 2 Kunstbane 5 
23-09-2018 13:30 Serie 3, P8/11 Efterår P10 19. HS Viktoria 2 Kunstbane 5 
23-09-2018 13:30 Serie 5, P18/21 Efterår P21 14. HS Jægersborg 3 Kunstbane 1
23-09-2018 15:15 Serie 4, P13/16 Efterår P14 10. HS GVI 3 Kunstbane 1
23-09-2018 15:15 Herre Senior 3 7M Efterår P3 7M HS5 Skjold 8 Kunstbane 5 A
             
             
23-09-2018 10:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 13-GUL KB 11 Podebane 1
23-09-2018 10:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 Rødovre 1 KB 7 Podebane 2
23-09-2018 10:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 9 BK Union 1 Podebane 3
23-09-2018 10:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 5 BK Skjold 1 Podebane 4
23-09-2018 10:20 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 Rødovre 1 13-GUL Podebane 1
23-09-2018 10:20 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 7 KB 11 Podebane 2
23-09-2018 10:20 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 5 KB 9 Podebane 3
23-09-2018 10:20 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 BK Union 1 Podebane 4
23-09-2018 10:40 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 11 Rødovre 1 Podebane 1
23-09-2018 10:40 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 9 BK Skjold 1 Podebane 2
23-09-2018 10:40 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 BK Union 1 KB 5 Podebane 3
23-09-2018 10:40 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 13-GUL KB 7 Podebane 4
23-09-2018 11:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 13-GUL Podebane 1
23-09-2018 11:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 11 KB 5 Podebane 2
23-09-2018 11:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 BK Union 1 Rødovre 1 Podebane 3
23-09-2018 11:00 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 1 KB 7 KB 9 Podebane 4
             
23-09-2018 11:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 Oversidder KB 6 Podebane 1
23-09-2018 11:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 Østerbro 3 13-RØD Podebane 2
23-09-2018 11:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 KB 8 BK Skjold 2 Podebane 3
23-09-2018 11:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 13-SORT Pioneren 1 Podebane 4
23-09-2018 12:05 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 Oversidder 13-SORT Podebane 1
23-09-2018 12:05 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 KB 6 Pioneren 1 Podebane 2
23-09-2018 12:05 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 KB 8 Østerbro 3 Podebane 3
23-09-2018 12:05 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 13-RØD Podebane 4
23-09-2018 12:25 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 Pioneren 1 Oversidder Podebane 1
23-09-2018 12:25 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 Østerbro 3 BK Skjold 2 Podebane 2
23-09-2018 12:25 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 13-SORT KB 6 Podebane 3
23-09-2018 12:25 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 13-RØD KB 8 Podebane 4
23-09-2018 12:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 13-RØD Oversidder Podebane 1
23-09-2018 12:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 13-SORT Podebane 2
23-09-2018 12:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 Pioneren 1 KB 8 Podebane 3
23-09-2018 12:45 U6 Drenge (13) 3-4 3M Efterår Pulje 2 KB 6 Østerbro 3 Podebane 4