Menu

Ugens hjemmekampe - UGE 38

 

Ugens hjemmekampe - Uge 38

 

OBS! UDEHOLD KLÆDER OM I FREDERIKSBERG-HALLERNE


-

 

Hjemmekampe - Uge 38        
DAG/DATO KL. RÆKKE PULJE HJEMME UDE BANE
             
MANDAG            
16-09-2019 19:30 Herre Senior 4 7M Efterår P5 7M HS 24 KB 3 Bane 2 A
16-09-2019 19:30 Herre Senior 4 7M Efterår P7 7M HS 6 Olympia1921 Bane 4 A
16-09-2019 21:00 M+32 1 Efterår P1 M+32-1 B.1903 Bane 2
             
TIRSDAG            
17-09-2019 20:30 Serie 5, P18/21 Efterår P22 4. HS FA 2000 9 Bane 10
17-09-2019 21:00 Herre Senior 4 7M Efterår P1 7M HS 14 N.bro Utd. 9 Bane 4 A
             
ONSDAG            
18-09-2019 21:00 Serie 5, P18/21 Efterår P19 21. HS Skjold 11 Bane 4
18-09-2019 21:00 7'eren Pokal (Herrer) P1 7M HS 2 Únigadores SC Bane 2 A
18-09-2019 21:00 Herre Senior 4 7M Efterår P4 7M HS 29 Valby 3 Bane 2 B
             
TORSDAG            
19-09-2019 19:30 Herre Senior 4 7M Efterår P2 7M HS 7 FC Culpa Stadion A
19-09-2019 19:30 M+40 1 7M Efterår P2 M+40 7M N.bro Utd. 2 Stadion B
19-09-2019 19:30 Herre Senior 3 7M Efterår P2 7M HS 15 FC Hermanos Bane 4 A
19-09-2019 20:30 Herre Senior 3 7M Efterår P4 7M HS 23 HIK 2 Bane 10 A
19-09-2019 21:00 Serie 4, P13/16 Efterår P15 22. HS Østerbro IF 7 Bane 2
             
FREDAG            
20-09-2019 17:00 U15 Drenge 1 (05) Efterår P1 05 A2 Skjold Bane 4
20-09-2019 18:30 Serie 3, P8/11 Efterår P9 11. HS Frem 3 Bane 2
20-09-2019 19:00 7'eren Pokal (Kvinder) P1 7M DS FC Udfordr. Bane 4 A
             
LØRDAG            
21-09-2019 10:00 U11 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 PIGE 09 Tårnby FF 1 Bane 2 A
21-09-2019 10:00 U11 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 2 09 B1 Østerbro IF 3 Bane 2 B
21-09-2019 10:00 U11 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 09 A1 Bk. Skjold Bane 5 A
21-09-2019 10:00 U14 Drenge 4 (06) Efterår P4 06-2 Bispebjerg  Bane 4
21-09-2019 11:15 U12 Drenge (08) 8v8 2 Efterår Pulje 1 08 A1 BK Skjold 1 Bane 2 A
21-09-2019 11:15 U13 Piger 2 (07) 8M Efterår P2 PIGE 07 Hvidovre  Bane 2 B
21-09-2019 11:15 U14 Drenge 2 (06) Efterår P2 06-1 KB 4 Bane 4
21-09-2019 13:00 Herre Senior 1 7M Efterår P1 7M HS 1 Union 2 Bane 4 A
21-09-2019 13:00 Serie 1, P3 Efterår P3 2. HS Frem 2 Bane 2
21-09-2019 15:00 U18 Piger (02-03) Efterår P2 PIGE 03 Måløv BK Bane 4
21-09-2019 15:00 Serie 3, P8/11 Efterår P11 19. HS Skjold 3 Bane 2
             
SØNDAG            
22-09-2019 10:00 Herre Senior 3 7M Efterår P3 7M HS 13 V.bro All. Bane 2 A
22-09-2019 11:45 Serie 4, P13/16 Efterår P16 12. HS CSC 2 Bane 2
22-09-2019 11:45 U16 Drenge M (04) Efterår Mester 04-1 FA 2000 Bane 4
22-09-2019 13:30 Serie 5, P18/21 Efterår P18 13. HS Vanløse 7 Bane 2
22-09-2019 13:30 Herre Senior 3 7M Efterår P6 7M HS 21 Stefan 3 Bane 11 A
22-09-2019 13:30 Serie 4, P13/16 Efterår P14 3. HS GVI 3 Bane 4
22-09-2019 15:15 Herre Senior 2 7M Efterår P2 7M HS 5 Amalie Bane 2 A
22-09-2019 15:15 Herre Senior 2 7M Efterår P4 7M HS 10 N.bro Utd. 4 Bane 2 B
22-09-2019 15:15 Serie 3, P8/11 Efterår P8 16. HS Skjold 4 Bane 4
22-09-2019 15:15 Herre Senior 4 7M Efterår P5 7M HS 24 SSB Bane 11 A
             
22-09-2019 10:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 BK Union 2 FA 2000 3 Bane 5 A 1
22-09-2019 10:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 KFUM 2 Kastrup 3 Bane 5 A 2
22-09-2019 10:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 Oversidder Bane 5 B 1
22-09-2019 10:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 B 1903 4 N.bro Utd. 5 Bane 5 B 2
22-09-2019 10:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 FA 2000 3 Bispebjerg 1 Bane 5 A 1
22-09-2019 10:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Jægersborg 1 KFUM 2 Bane 5 A 2
22-09-2019 10:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Oversidder 11-GUL-2 Bane 5 B 1
22-09-2019 10:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 N.bro Utd. 5 BK Hellas 4 Bane 5 B 2
22-09-2019 10:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 11-GUL-2 BK Fix 3 Bane 5 A 1
22-09-2019 10:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Bispebjerg 1 BK Union 2 Bane 5 A 2
22-09-2019 10:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Kastrup 3 Jægersborg 1 Bane 5 B 1
22-09-2019 10:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 BK Hellas 4 B 1903 4 Bane 5 B 2
22-09-2019 11:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 Kastrup 3 Bane 5 A 1
22-09-2019 11:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 BK Union 2 B 1903 4 Bane 5 A 2
22-09-2019 11:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 FA 2000 3 Oversidder Bane 5 B 1
22-09-2019 11:00 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 KFUM 2 N.bro Utd. 5 Bane 5 B 2
22-09-2019 11:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 11-GUL-2 KFUM 2 Bane 5 A 1
22-09-2019 11:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 N.bro Utd. 5 Bispebjerg 1 Bane 5 A 2
22-09-2019 11:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Hellas 4 Bane 5 B 1
22-09-2019 11:20 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Jægersborg 1 FA 2000 3 Bane 5 B 2
22-09-2019 11:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Bispebjerg 1 Jægersborg 1 Bane 5 A 1
22-09-2019 11:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 BK Hellas 4 11-GUL-2 Bane 5 A 2
22-09-2019 11:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 Kastrup 3 BK Union 2 Bane 5 B 1
22-09-2019 11:40 U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår Pulje 1 B 1903 4 BK Fix 3 Bane 5 B 2
             
22-09-2019 10:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Brønshøj 1 13-RØD Podebane 1
22-09-2019 10:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 FA 2000 7 B 93 3 Podebane 2
22-09-2019 10:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Oversidder Oversidder Podebane 3
22-09-2019 10:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 GVI 3 Oversidder Podebane 4
22-09-2019 10:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 KB 11 FA 2000 7 Podebane 1
22-09-2019 10:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Oversidder KB 13 Podebane 2
22-09-2019 10:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Oversidder BK Hellas 1 Podebane 3
22-09-2019 10:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 13-RØD B 1908 3 Podebane 4
22-09-2019 10:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 B 1908 3 Brønshøj 1 Podebane 1
22-09-2019 10:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 B 93 3 KB 11 Podebane 2
22-09-2019 10:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 KB 13 Oversidder Podebane 3
22-09-2019 10:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 BK Hellas 1 GVI 3 Podebane 4
22-09-2019 11:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Oversidder B 93 3 Podebane 1
22-09-2019 11:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Brønshøj 1 GVI 3 Podebane 2
22-09-2019 11:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 FA 2000 7 Oversidder Podebane 3
22-09-2019 11:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 13-RØD Oversidder Podebane 4
22-09-2019 11:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Oversidder B 1908 3 Podebane 1
22-09-2019 11:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 KB 13 FA 2000 7 Podebane 2
22-09-2019 11:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 Oversidder BK Hellas 1 Podebane 3
22-09-2019 11:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 KB 11 13-RØD Podebane 4
22-09-2019 11:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 B 1908 3 KB 11 Podebane 1
22-09-2019 11:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 BK Hellas 1 KB 13 Podebane 2
22-09-2019 11:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 B 93 3 Brønshøj 1 Podebane 3
22-09-2019 11:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 3 GVI 3 Oversidder Podebane 4
             
22-09-2019 12:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Vanløse IF 1 BK Skjold 1 Bane 5 A 1
22-09-2019 12:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Stefan 1 Rødovre 1 Bane 5 A 2
22-09-2019 12:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 Brønshøj 1 Bane 5 B 1
22-09-2019 12:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 BK Union 1 Bane 5 B 2
22-09-2019 12:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 11-GUL-1 Bane 5 A 1
22-09-2019 12:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 BK Stefan 1 Bane 5 A 2
22-09-2019 12:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Brønshøj 1 Jægersborg 1 Bane 5 B 1
22-09-2019 12:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Union 1 BK Vestia 1 Bane 5 B 2
22-09-2019 12:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 11-GUL-1 Vanløse IF 1 Bane 5 A 1
22-09-2019 12:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Rødovre 1 Tårnby FF 1 Bane 5 A 2
22-09-2019 12:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Jægersborg 1 BK Frem 1 Bane 5 B 1
22-09-2019 12:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 BK Hellas 1 Bane 5 B 2
22-09-2019 13:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 Rødovre 1 Bane 5 A 1
22-09-2019 13:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Vanløse IF 1 BK Hellas 1 Bane 5 A 2
22-09-2019 13:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 Brønshøj 1 Bane 5 B 1
22-09-2019 13:00 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Stefan 1 BK Union 1 Bane 5 B 2
22-09-2019 13:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Union 1 11-GUL-1 Bane 5 A 1
22-09-2019 13:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Jægersborg 1 BK Stefan 1 Bane 5 A 2
22-09-2019 13:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Brønshøj 1 BK Vestia 1 Bane 5 B 1
22-09-2019 13:20 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 BK Skjold 1 Bane 5 B 2
22-09-2019 13:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 11-GUL-1 Tårnby FF 1 Bane 5 A 1
22-09-2019 13:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 Jægersborg 1 Bane 5 A 2
22-09-2019 13:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Rødovre 1 Vanløse IF 1 Bane 5 B 1
22-09-2019 13:40 U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 BK Frem 1 Bane 5 B 2
             
22-09-2019 12:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 KB 10 GVI 2 Podebane 1
22-09-2019 12:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 FA 2000 6 B 1903 4 Podebane 2
22-09-2019 12:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 Vanløse 4 Oversidder Podebane 3
22-09-2019 12:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 13-SORT N.bro Utd. X Podebane 4
22-09-2019 12:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 GVI 2 BK Fix 4 Podebane 1
22-09-2019 12:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 Husum BK 2 FA 2000 6 Podebane 2
22-09-2019 12:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 N.bro Utd. X N.bro Utd. 2 Podebane 3
22-09-2019 12:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 Oversidder HIK 3 Podebane 4
22-09-2019 12:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 BK Fix 4 KB 10 Podebane 1
22-09-2019 12:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 B 1903 4 Husum BK 2 Podebane 2
22-09-2019 12:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 N.bro Utd. 2 13-SORT Podebane 3
22-09-2019 12:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 HIK 3 Vanløse 4 Podebane 4
22-09-2019 13:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 13-SORT B 1903 4 Podebane 1
22-09-2019 13:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 KB 10 Vanløse 4 Podebane 2
22-09-2019 13:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 GVI 2 N.bro Utd. X Podebane 3
22-09-2019 13:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 FA 2000 6 Oversidder Podebane 4
22-09-2019 13:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 Oversidder BK Fix 4 Podebane 1
22-09-2019 13:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 N.bro Utd. 2 FA 2000 6 Podebane 2
22-09-2019 13:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 N.bro Utd. X HIK 3 Podebane 3
22-09-2019 13:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 Husum BK 2 GVI 2 Podebane 4
22-09-2019 13:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 BK Fix 4 Husum BK 2 Podebane 1
22-09-2019 13:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 HIK 3 N.bro Utd. 2 Podebane 2
22-09-2019 13:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 B 1903 4 KB 10 Podebane 3
22-09-2019 13:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 2 Vanløse 4 13-SORT Podebane 4
             
22-09-2019 14:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 11-RØD N.bro Utd. 4 Bane 5 A 1
22-09-2019 14:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 B 1903 2 HIK 4 Bane 5 A 2
22-09-2019 14:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 3 BK Skjold 2 Bane 5 B 1
22-09-2019 14:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 KB 9 11-SORT Bane 5 B 2
22-09-2019 14:20 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 11-RØD B 1903 2 Bane 5 A 1
22-09-2019 14:20 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 11-SORT BK Skjold 2 Bane 5 A 2
22-09-2019 14:20 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 N.bro Utd. 4 HIK 4 Bane 5 B 1
22-09-2019 14:20 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 KB 9 Sundby BK 3 Bane 5 B 2
22-09-2019 14:40 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 B 1903 2 N.bro Utd. 4 Bane 5 A 1
22-09-2019 14:40 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 HIK 4 11-RØD Bane 5 A 2
22-09-2019 14:40 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 3 11-SORT Bane 5 B 1
22-09-2019 14:40 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Skjold 2 KB 9 Bane 5 B 2
22-09-2019 15:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 11-SORT B 1903 2 Bane 5 A 1
22-09-2019 15:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 HIK 4 KB 9 Bane 5 A 2
22-09-2019 15:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Skjold 2 11-RØD Bane 5 B 1
22-09-2019 15:00 U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår Pulje 1 N.bro Utd. 4 Sundby BK 3 Bane 5 B 2
             
22-09-2019 14:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 KB 9 Husum BK 1 Podebane 1
22-09-2019 14:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 BK Fix 3 BK Frem 1 Podebane 2
22-09-2019 14:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 N.bro Utd. 1 Oversidder Podebane 3
22-09-2019 14:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 13-GUL FA 2000 5 Podebane 4
22-09-2019 14:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 FA 2000 5 B 1903 3 Podebane 1
22-09-2019 14:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 HIK 4 KB 9 Podebane 2
22-09-2019 14:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 BK Frem 1 Vanløse 3 Podebane 3
22-09-2019 14:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 Oversidder GVI 1 Podebane 4
22-09-2019 14:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 B 1903 3 13-GUL Podebane 1
22-09-2019 14:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 Husum BK 1 HIK 4 Podebane 2
22-09-2019 14:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 Vanløse 3 BK Fix 3 Podebane 3
22-09-2019 14:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 GVI 1 N.bro Utd. 1 Podebane 4
22-09-2019 15:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 BK Fix 3 Husum BK 1 Podebane 1
22-09-2019 15:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 FA 2000 5 BK Frem 1 Podebane 2
22-09-2019 15:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 KB 9 Oversidder Podebane 3
22-09-2019 15:00 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 13-GUL N.bro Utd. 1 Podebane 4
22-09-2019 15:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 Oversidder B 1903 3 Podebane 1
22-09-2019 15:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 Vanløse 3 KB 9 Podebane 2
22-09-2019 15:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 BK Frem 1 GVI 1 Podebane 3
22-09-2019 15:20 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 HIK 4 FA 2000 5 Podebane 4
22-09-2019 15:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 B 1903 3 HIK 4 Podebane 1
22-09-2019 15:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 GVI 1 Vanløse 3 Podebane 2
22-09-2019 15:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 Husum BK 1 13-GUL Podebane 3
22-09-2019 15:40 U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 E Pulje 1 N.bro Utd. 1 BK Fix 3 Podebane 4